INFORMACE O UZAVŘENÍ MŠ dle vládního rozhodnutí ZE DNE 26.2.2021

Mateřská škola bude UZAVŘENA až do odvolání. Prosím, sledujte aktuální situaci ohledně měnících se nařízení.

(Po dobu uzavření MŠ bude možno volat na tel 602 432 486 nebo zaslat dotaz na mail: reditelka@msherbenova.cz či ms.drfoustky@gmail.com)

Pokud potřebujete formulář Žádosti o ošetřovné, najdete ho zde: https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m

Pokud budou rodiče potřebovat „krizovou školku“, bude pro tyto účely sloužit ZŠ Norská. Na pracovišti této školy bude probíhat péče o děti od 3 let. Prozatím se bude jednat o děti, jejichž rodiče pracují ve zdravotnictví, u hasičů, policie nebo u armády ČR. Pracovník požádá o umístění dítěte zaměstnavatele, následně bude, buď zaměstnavatel nebo pracovník, kontaktovat Bc. J. Chuchlera (Zborovská 11, 150 21 Praha 5 tel.: 257 280 294, mob.: 702 200 563 e-mail: chuchler@kr-s.cz ) z odboru školství Kraje úřadu Středočeského kraje, a ten potvrdí umístění dítěte do „krizové“ školy.

Prosím rodiče předškoláků, aby pravidelně sledovali web a v kolonce „Distanční výuka“ dětem vytiskli pracovní listy, které po ukončení uzavření MŠ odevzdají paní učitelce.

Vstup do mateřské školy je od 25. 2. 2021 povolen jen v respirátorech FFP2, KN95 nebo v nanoroušce, prosíme o toto striktní dodržování!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..